WASZE POMYSŁY

NASI LUDZIE, NASZ CZAS, NASZA PRZESTRZEŃ

Wybudowaliśmy przestrzeń: sale konferencyjne i szkoleniowe o ruchomych ścianach, umożliwiających zbudowanie cichych, wygodnych pomieszczeń do pracy 1:1 albo dużych sal wykładowych. Każda ściana umożliwia pisanie po niej i tym samym stanowi dobre miejsce dla burzy mózgów. Mamy indywidualne domki projektowe dla zespołów roboczych, którym spokojna enklawa potrzebna jest na dłużej.
Ekrany, wizualizery, drukarki 3D, telewizory, miniprojektory, flipcharty, roboty do telekonferencji, livescriby, drukarki i przenośne skanery, macierze narzędzi projektowych, harmonogramy, planery, organizery – Waszej pracy na pewno nie zakłóci brak odpowiednich narzędzi.

Jeśli pracujecie na pełen etat i chcecie wraz z wybranymi Ekspertami pracować po godzinach, biuro może być do Waszej dyspozycji całodobowo. Alarmy, kamery, opiekun i pyszna kawa – wszystko gotowe do nieprzespanych nocy.
Gdy natraficie na jakiś problem, mamy do dyspozycji Strefę Zrzutu w której jednym alarmowym przyciskiem odpalacie syreny świetlne i wzywacie kolegów do pomocy. A jeśli problem okaże się nie do przejścia w spontanicznie zebranej grupie, możemy skierować Was na coaching projektowy, relacyjny, dla liderów, dla wypalonych zawodowo, zdezorganizowanych – dla każdego, kto potrzebuje przypomnienia dlaczego się tu znalazł i jak najlepiej realizować swoje założenie.

Kim jest opiekun?

Każdy uczestnik projektów Ekspertujmy.pl ma swojego Opiekuna. Nie jest to Ekspert w branży, której dotyczy projekt ani też uczestnik zespołu projektowego. Opiekun to osoba, która pomoże Wam zorganizować się technicznie, przestrzennie i narzędziowo, zapozna Was z Ekspertami, pomoże zbudować zespół projektowy. Opiekunowie to z reguły doświadczeni kierownicy projektów, którzy znają narzędzia pracy projektowej, potrafią prowadzić sesje warsztatowe na różnych macierzach i modelach, moderować biznesowe gry strategiczne i mają doświadczenie w prowadzeniu projektów. W razie problemów, zgłoś się do swojego opiekuna. Traktuj go jak swoje lokalne pogotowie projektowe i nie bój się pytać.

MIEJSCA & NARZĘDZIA

 

Przestrzeń i narzędzia wykorzystywane w naszej pracy dostarcza:

Playground

PARTNERZY